Katalog produktów

To warto wiedzieć

 Owoc noni

Co to jest owoc noni?

Owoc noni (Morinda citrifolia L)
zawiera wiele wartościowych składników odżywczych, między innymi: magnez, wapń, fosfor,
miedź i żelazo.


Stanowi cenne źródło wielu niezbędnych witamin (C, A, E, witamin z grupy B) oraz szeregu wyjątkowych protein, enzymów, polisacharydów i antyoksydantów.

Składniki antyoksydacyjne zawarte w owocu noni pomagają chronić organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
 
Owoc noni ma w swoim składzie elementy
do budowy alkaloidu zwanego kseroniną, spełniającego w naszym organizmie bardzo ważną rolę. Poprzez szereg biochemicznych procesów kseronina reguluje funkcję i regenerację zniszczonej komórki oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego.


Co to jest kwas elagowy ?

Dokładne informacje są ogólnie dostępne w internecie, wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej:  kwas elagowy właściwości

Biuro Obsługi Klienta

22 396 70 07
22 396 70 38
600 852 810

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
od 11:00 do 18:00

Siedziba firmy i dane bankowe

 
SYSTEM FX MANAGEMENT

ul. Tarnowiecka 54 lok. 20
04-174 Warszawa

 

Nr rachunku bankowego:
Raiffeisen Bank Polska S.A.

27 1750 0012 0000 0000 2694 0688


Magazyn firmy

**Ponieważ nasz magazyn znajduję się w innej części Warszawy prosimy Państwa o telefoniczne lub internetowe umówienie się na spotkanie, w celu  przygotowania zamówienia do odbioru.

Zastosowanie

Colostrum dla Twojego Dziecka

 

Colostrum ALPHA GenoScope 

 

WSPÓŁPRACA

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do współpracy sklepy ze zdrową żywnością, sklepy zielarskie, apteki, konsultantów suplementów i dietetyków zainteresowanych sprzedażą 100% SOK NONI

Zainteresowane osoby i firmy prosimy o kontakt na nr 600 852 810.


Mydło w płynie z olejkiem arganowym 300 ml

Zamówienie

Cena: 15.00
Dostępny w 72 godziny
do schowka

Informacje

Producent: PharmaVitta

Dostępność: Dużo

 

Mydło w płynie z olejkiem arganowym 300 ml.Bezslesowe mydło w płynie nie zawiera drażniących detergentów SLES, SLS, soli oraz silikonów. Zostało otrzymane w oparciu o środek myjący pozyskiwany z roślin. Jest niezwykle delikatne, nie podrażnia i nie wysusza skóry. Może być stosowany przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. Idealne do mycia dzieci. Detergenty SLES Sodium Laureth Sulfate i SLS Sodium Lauryl Sulfate powszechnie używane do produkcji mydeł w płynie wysuszają skórę i podrażniają ją. Podobnie działa sól kuchenna sodowy chlorek używana do zagęszczania szamponów i mydeł w płynie. Mydło bezslesowe bs=bs z olejkiem arganowym to nowa jakość. Skóra po umyciu jest dobrze nawilżona, gładka i miła w dotyku. Przyjazne dla skóry, szczególnie polecane osobom często myjącym ręce.

Olejek arganowy otrzymywany z owoców drzewa arganowego rosnącego w Maroku jest bogaty w substancje pielęgnujące i łagodzące  - witaminę F, kwasy omega-3 i omega-6. Zawiera dwa razy więcej naturalnej witaminy E niż oliwa z oliwek. Zapobiega wysuszaniu skóry.

 

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Powiadom znajomego

:
:
: