Katalog produktów

To warto wiedzieć

 Owoc noni

Co to jest owoc noni?

Owoc noni (Morinda citrifolia L)
zawiera wiele wartościowych składników odżywczych, między innymi: magnez, wapń, fosfor,
miedź i żelazo.


Stanowi cenne źródło wielu niezbędnych witamin (C, A, E, witamin z grupy B) oraz szeregu wyjątkowych protein, enzymów, polisacharydów i antyoksydantów.

Składniki antyoksydacyjne zawarte w owocu noni pomagają chronić organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
 
Owoc noni ma w swoim składzie elementy
do budowy alkaloidu zwanego kseroniną, spełniającego w naszym organizmie bardzo ważną rolę. Poprzez szereg biochemicznych procesów kseronina reguluje funkcję i regenerację zniszczonej komórki oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego.


Co to jest kwas elagowy ?

Dokładne informacje są ogólnie dostępne w internecie, wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej:  kwas elagowy właściwości

Biuro Obsługi Klienta

22 396 70 07
22 396 70 38
600 852 810

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
od 11:00 do 18:00

Siedziba firmy i dane bankowe

 
SYSTEM FX MANAGEMENT

ul. Tarnowiecka 54 lok. 20
04-174 Warszawa

 

Nr rachunku bankowego:
Raiffeisen Bank Polska S.A.

27 1750 0012 0000 0000 2694 0688


Magazyn firmy

**Ponieważ nasz magazyn znajduję się w innej części Warszawy prosimy Państwa o telefoniczne lub internetowe umówienie się na spotkanie, w celu  przygotowania zamówienia do odbioru.

Zastosowanie

Colostrum dla Twojego Dziecka

 

Colostrum ALPHA GenoScope 

 

WSPÓŁPRACA

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do współpracy sklepy ze zdrową żywnością, sklepy zielarskie, apteki, konsultantów suplementów i dietetyków zainteresowanych sprzedażą 100% SOK NONI

Zainteresowane osoby i firmy prosimy o kontakt na nr 600 852 810.


Żel pod prysznic, olejek arganowy, bez SLES i SLS

Zamówienie

Cena: 18.00
Dostępny w 72 godziny
do schowka

Informacje

Producent: PharmaVitta

Dostępność: Dużo

 

Żel pod prysznic, olejek arganowy, bez SLES i SLS 200 ml.

Opakowanie typu airless jest niezwykle wygodne dla żelu pod prysznic. Ma bardzo precyzyjne dozowanie przy pomocy pompki, a ponadto można z niego dozować żel ustawiając pojemnik pod dowolnym kątem. W przypadku opakowania airless nie ma znaczenia czy pojemnik jest w pozycji pionowej, poziomekj a nawet może być ustawiony do góry dnem. Jest to nie tylko wygodne, lecz pozwala na wykorzystanie całej ilości żelu bez jego zbędnego rozlewania. Jest rozwiązaniem bardzo ekononomicznym mającym wpływ na zaczne obniżenie kosztów mycia.

Bezslesowy żel pod prysznic nie zawiera drażniących detergentów SLES ,SLS, soli oraz silikonów. Został otrzymany w oparciu o środek myjący pozyskiwany z roślin. Jest niezwykle delikatny, nie podrażnia i nie wysusza skóry. Może być stosowany przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. Idealnie nadaje się do mycia dzieci. Żel pod prysznic bs=bs z olejkiem arganowym to nowa jakość. Skóra po umyciu jest dobrze nawilżona,  gładka i miła w dotyku.

Olejek arganowy otrzymywany z owoców drzewa arganowego rosnącego w Maroku jest bogaty w substancje pielęgnujące i łagodzące - witaminę F, kwasy omega-3 i omega-6. Zawiera dwa razy więcej naturalnej witaminy E niż oliwa z oliwek. Zapobiega wysuszaniu skóry.

 

 

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Powiadom znajomego

:
:
:

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także