Katalog produktów

To warto wiedzieć

 Owoc noni

Co to jest owoc noni?

Owoc noni (Morinda citrifolia L)
zawiera wiele wartościowych składników odżywczych, między innymi: magnez, wapń, fosfor,
miedź i żelazo.


Stanowi cenne źródło wielu niezbędnych witamin (C, A, E, witamin z grupy B) oraz szeregu wyjątkowych protein, enzymów, polisacharydów i antyoksydantów.

Składniki antyoksydacyjne zawarte w owocu noni pomagają chronić organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
 
Owoc noni ma w swoim składzie elementy
do budowy alkaloidu zwanego kseroniną, spełniającego w naszym organizmie bardzo ważną rolę. Poprzez szereg biochemicznych procesów kseronina reguluje funkcję i regenerację zniszczonej komórki oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego.


Co to jest kwas elagowy ?

Dokładne informacje są ogólnie dostępne w internecie, wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej:  kwas elagowy właściwości

Biuro Obsługi Klienta

22 396 70 07
22 396 70 38
600 852 810

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
od 11:00 do 18:00

Siedziba firmy i dane bankowe

 
SYSTEM FX MANAGEMENT

ul. Tarnowiecka 54 lok. 20
04-174 Warszawa

 

Nr rachunku bankowego:
Raiffeisen Bank Polska S.A.

27 1750 0012 0000 0000 2694 0688


Magazyn firmy

**Ponieważ nasz magazyn znajduję się w innej części Warszawy prosimy Państwa o telefoniczne lub internetowe umówienie się na spotkanie, w celu  przygotowania zamówienia do odbioru.

Zastosowanie

Colostrum dla Twojego Dziecka

 

Colostrum ALPHA GenoScope 

 

WSPÓŁPRACA

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do współpracy sklepy ze zdrową żywnością, sklepy zielarskie, apteki, konsultantów suplementów i dietetyków zainteresowanych sprzedażą 100% SOK NONI

Zainteresowane osoby i firmy prosimy o kontakt na nr 600 852 810.


ODCHUDZANIE NeoSlim naturalny sposób

Zamówienie

Cena: 60.00
Dostępny w 48 godzin
do schowka

Informacje

Producent: Mitra

Dostępność: Bardzo dużo

 Pozbywamy się kilogramów


NeoSlim


Naturalne „blokery tłuszczu”

 NeoSlim - preparat wspomagający odchudzanie oparty na 100% naturalnych składnikach.

Gwarancją niepowtarzalności niniejszego produktu jest opracowany  przez francuską firmę Nexira Health, składnik aktywny NeOpuntia®, będący najwyższej jakości ekstraktem z opuncji figowej (Opuntia ficus-indica) zawierającym >45% błonnika. Jakość składnika stanowiącego substancję aktywną suplementu diety NeoSlim gwarantuje międzynarodowy patent (PCT/FR02/01254), badania wewnętrzne wykonywane przez producenta pod kątem skuteczności i efektywności zastosowania produktu, jak również liczne certyfikaty organizacji związanych z rynkiem żywnościowym.

Produkt wolny od GMO i alergenów.
    
NeoSlim zmniejsza wchłanianie spożywanego tłuszczu, zapobiegając odkładaniu się go w postaci tkanki tłuszczowej. Bardzo często dostarczamy organizmowi więcej energii z pożywienia niż jest on w stanie wykorzystać, co prowadzi do odkładania zbędnych kilogramów. Unikalne właściwości opuncji powodują, że przyciąga ona i wiąże tłuszcze po spożyciu posiłku w trwały kompleks (nie podatny na działanie enzymów trawiennych), który jest wydalany z organizmu, dzięki czemu nie dochodzi do tworzenia zapasu tkanki tłuszczowej.Stosowanie NeoSlim jest w pełni bezpieczne. Powstaje on w procesie wolnym od środków chemicznych i rozpuszczalników, jest wyłącznie pochodzenia roślinnego, dlatego mogą go stosować także wegetarianie. Testy kliniczne nie wykazały reakcji alergicznych ani innego działania ubocznego, a dotychczasowi konsumenci również nie zgłaszali reklamacji.

 

Już dziś możesz sięgnąć po produkt którego skuteczność i bezpieczeństwo stosowania są potwierdzone przede wszystkim satysfakcją klientów w Europie i na całym świecie!

 

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Powiadom znajomego

:
:
:

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także