Katalog produktów

To warto wiedzieć

 Owoc noni

Co to jest owoc noni?

Owoc noni (Morinda citrifolia L)
zawiera wiele wartościowych składników odżywczych, między innymi: magnez, wapń, fosfor,
miedź i żelazo.


Stanowi cenne źródło wielu niezbędnych witamin (C, A, E, witamin z grupy B) oraz szeregu wyjątkowych protein, enzymów, polisacharydów i antyoksydantów.

Składniki antyoksydacyjne zawarte w owocu noni pomagają chronić organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
 
Owoc noni ma w swoim składzie elementy
do budowy alkaloidu zwanego kseroniną, spełniającego w naszym organizmie bardzo ważną rolę. Poprzez szereg biochemicznych procesów kseronina reguluje funkcję i regenerację zniszczonej komórki oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego.


Co to jest kwas elagowy ?

Dokładne informacje są ogólnie dostępne w internecie, wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej:  kwas elagowy właściwości

Biuro Obsługi Klienta

22 396 70 07
22 396 70 38
600 852 810

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
od 11:00 do 18:00

Siedziba firmy i dane bankowe

 
SYSTEM FX MANAGEMENT

ul. Tarnowiecka 54 lok. 20
04-174 Warszawa

 

Nr rachunku bankowego:
Raiffeisen Bank Polska S.A.

27 1750 0012 0000 0000 2694 0688


Magazyn firmy

**Ponieważ nasz magazyn znajduję się w innej części Warszawy prosimy Państwa o telefoniczne lub internetowe umówienie się na spotkanie, w celu  przygotowania zamówienia do odbioru.

Zastosowanie

Colostrum dla Twojego Dziecka

 

Colostrum ALPHA GenoScope 

 

WSPÓŁPRACA

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do współpracy sklepy ze zdrową żywnością, sklepy zielarskie, apteki, konsultantów suplementów i dietetyków zainteresowanych sprzedażą 100% SOK NONI

Zainteresowane osoby i firmy prosimy o kontakt na nr 600 852 810.


ADR 4 zmienia właściwości fizyczne wody

Zamówienie

Cena: 235.00
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Producent: ADR Technology

Dostępność: Brak

Waga: 0.5 kg

 

ADR-4 to urządzenie medyczne klasy I posiadające europejski atest CE (dane wyrobu PL/DR 009937), które swoim oddziaływaniem zmienia właściwości fizyczne wody na bardziej korzystne dla zdrowia.


Picie wody poddanej wpływowi ADR-4 ma bardzo pozytywny wpływ na organizm i polecane jest zarówno profilaktycznie jak i w niektórych schorzeniach.


ADR-4 to produkt polski - stworzony przez polskich naukowców i produkowany w Polsce. Jest jedynym tego typu urządzeniem, którego działanie jest udowodnione zarówno laboratoryjnie jak i klinicznie.

Pierwszy ADR-4 został skonstruowany w 1989 r. Przez wiele lat testowany był w różnych placówkach naukowo-badawczych. Zdobył bardzo prestiżowe nagrody na światowych wystawach wynalazczości.


Wskazania

Jak dotąd korzystne oddziaływanie ADR-4 stwierdzono przy:

-  dolegliwościach bólowych (stawy, mięśnie, fibromialgia,
neuropatia cukrzycowa, bóle kręgosłupa)

- w przewlekłych bólach powiązanych ze stanami zapalnymi
(zapalenie stawów, reumatoidalne zapalenie stawów).

-  chorobach bądź upośledzeniach czynności nerek,

-  zaburzeniach krążenia obwodowego,

-  chorobie Raynaud’a (marznące dłonie, stopy),

-  obniżonej wydolności organizmu,

-  zaburzeniach równowagi czynnościowej organizmu,

-  nadmiernym stężeniu metali toksycznych w organizmie.


Dolegliwości bólowe - dysk należy przykładać stroną z napisem do bolącego miejsca. Osoby z rozrusznikiem serca lub metalowymi implantami nie powinny stosować dysku w obrębie 30 cm od rozrusznika lub implantu.


Cukrzyca – ADR-4, poprzez poprawę ukrwienia obwodowego, może być stosowany jako element profilaktyki wczesnej powikłań cukrzycy powodowanych zaburzeniami krążenia (zaćma, stopa cukrzycowa, uszkodzenia nerek, trudno gojące się rany, zmiany degeneracyjne naczyń włosowatych).

Obrzęki – często są efektem niewłaściwej pracy nerek. W takim przypadku ADR-4, poprzez poprawę pracy nerek, może przynieść poprawę stanu.

 

Usuwanie toksyn i innych szkodliwych substancji – ADR-4 poprzez wzmocnienie nerek, wspomaga procesy oczyszczania organizmu. Dlatego polecany jest profilaktycznie mieszkającym na terenach uprzemysłowionych.

Poza podstawowym sposobem użycia ADR-4 (opisanym poniżej), może on służyć także jako urządzenie do stymulacji magnetycznej. Można przykładać go stroną z napisem "ADR-4" na kilka - kilkanaście minut do stawów, mięśni czy miejsc bolących. Ze względu na ostrożność, nie należy przykładać go w okolice mózgu. 

Regularne stosowanie ADR-4 jest ważnym uzupełnieniem codziennej profilaktyki zdrowotnej. Należy jednak pamiętać, że stosowanie ADR-4, pomimo wysokiej wartości profilaktycznej, nie zastępuje leczenia konwencjonalnego; jedynie wspomaga je poprzez wyrównywanie zaburzeń równowagi organizmu i poprawę ukrwienia obwodowego.


Przeciwwskazania

Przy używaniu do zmiany właściwości fizycznych wody i pokarmów - nie stwierdzono.

Przy używaniu jako dysk do magnetoterapii:

- osoby z rozrusznikiem serca lub z metalowymi implantami nie mogą zbliżać do nich ADR-4 na odległość mniejszą niż 30 cm

- osoby z chorobą nowotworową nie powinny umieszczać dysku na ciele.

 

Zasada działania

Wartość stałego pola magnetycznego Ziemi spadło w ciągu ostatnich 100 lat o ponad 30%. Pole to stabilizuje i porządkuje strukturę wody poprzez wzmacnianie wiązań wodorowych. W tym samym czasie powszechne użycie prądu elektrycznego podniosło natężenie zmiennych pól elektrycznych w naszych domach o ok. milion razy w porównaniu z ich poziomem naturalnym (0,0001 V/m). Nie pozostaje to bez znaczenia dla właściwości fizycznych wody, gdyż zmienne pola elektryczne wpływają niekorzystnie na strukturę wody - powodują osłabianie, deformowanie, a nawet zrywanie wiązań wodorowych (więcej o polach elektrycznych w dziale Czytelnia).

Dysk ceramiczny wytworzonego według Technologii ADR pochłania i niweluje zmienne pola elektryczne. W ten sposób ekranuje stawiane na nim naczynie z wodą czy pokarmem. Woda ma z nimi kontakt w naszych domach (lodówki, kuchenki i piekarniki elektryczne, mikrofalowe, itp.), w sklepach lub wodociągach. Energia pochłoniętego pola zamieniana jest w ciepło (nie jest ona wyczuwalna dla człowieka).

Elementy magnetyczne o różnej indukcji wytwarzają niejednorodne stałe pole magnetyczne. Pole to stabilizuje wiązania wody i nadaje jej strukturze klasterowej harmonię.

W ten sposób ADR-4 nadaje wodzie właściwości fizyczne znacznie korzystniejsze dla organizmów żywych. 

 Przestrzenny rozkład stałego pola magnetycznego nad dyskiem ADR-4.

 

Zmiany w wodzie wywoływane przez ADR-4:

-  obniżenie napięcia powierzchniowego (zwiększa zdolność zwilżania);

-  zwiększanie stopnia agregacji (rozdrobnienia) pozlepianych cząsteczek wody;
-  zmiana przenikalności elektrycznej;
-  zmiana przewodnictwa elektrycznego;
-  zmiana własności biologicznych.


ADR-4 rozbija też duże skupiska pozlepianych ze sobą cząsteczek wody na mniejsze. Nieznacznie obniża też napięcie powierzchniowe wody. Ma to znaczenie dla naszego organizmu, gdyż taka woda znaczne ułatwia przenikanie składników odżywczych i tlenu do komórek oraz wspomaga oczyszczanie z produktów przemiany materii. Usprawnia przez to znacząco procesy zachodzące na poziomie komórki, przez co wpływa korzystnie na witalność, wydolność i odporność całego organizmu. Im mniejsze jest napięcie powierzchniowe i im cząsteczki wody są mniej pozlepiane z innymi, tym głębiej mogą wniknąć w substancje odżywcze i wyekstrahować z nich wartościowe składniki, w tym antyutleniacze (chronią nas przed działaniem wolnych rodników powodujących szybkie starzenie się i uszkodzenia komórek oraz nowotwory).

 


Mikroskopowy obraz kropli wody mineralnej "Staropolanka"
po odparowaniu ( powiększenie 1300 x ).

A – obraz wody (A1 - środek kropli, A2 - brzeg kropli),
B – obraz tej samej wody po działaniu ADR-4.

Wpływ ADR-4 spowodował zmiany w krystalizacji (uporządkowanie)  

rozpuszczonych w wodzie składników.

Zdjęcia wykonano na Politechnice Gdańskiej.


Zmiany wody jakie powoduje ADR-4 są wyczuwalne przez około 80% osób jako lekka różnica w smaku i dotyku wody w ustach. Próbka tej samej wody poddanej wpływowi ADR-4 jest określana jako bardziej jedwabista w stosunku do próbki nie poddanej działaniu dysku.

 

 

Użytkowanie ADR-4

 
Dysk należy położyć płasko napisem „ADR-4” ku górze.

Tuż przed spożyciem napój lub posiłek należy ustawić na dysku na ok. 3–4 minuty.

Kilkulitrowe butelki, kartony czy naczynia należy pozostawić na ADR-4 na ok. 10–15 minut. Płyny należy wstrząsnąć lub zamieszać przed postawieniem na ADR-4.

Bezsporną zaletą ADR-4 jest prostota i powtarzalność stosowania. Bardzo ważne jest też to, że ADR-4 można stosować także do potraw lub napojów gorących Najlepsze do stawiania na ADR-4 są naczynia, ceramiczne, szklane, lub plastikowe.
Należy unikać naczyń metalowych.


Każda kolejna obróbka pokarmu czy napoju (gotowanie, smażenie, czy nawet wstawienie go do lodówki lub w pobliżu urządzenia elektrycznego) spowoduje kolejną zmianę właściwości wody – należy ponownie użyć ADR-4.

adr 4 min

Najlepiej po prostu tuż przed spożyciem nalać do szklanki napój lub nałożyć posiłek na talerz i postawić go na ADR-4 na ok. 3-4 minuty.

Herbaty, napary ziołowe czy kawę najlepiej zaparzać w szklance stojącej na ADR-4 – będą one bogatsze w składniki, a ich smak będzie głębszy.

Aby uzyskać trwały efekt poprawy zdrowia należy spożywać przynajmniej 3 szklanki płynów z ADR-4 dziennie, profilaktycznie 1-3 szklanki. Najlepiej jeżeli na ADR-4 będziemy stawiać wszystko co jemy i pijemy - nie zachodzi możliwość przedawkowania.Co stawiać na ADR-4

Spożywane przez nas pokarmy zawierają przynajmniej 40% wody. Dlatego też na ADR-4 można stawiać:

-  zimne i gorące napoje, herbatę, kawę, soki, wino,
-  mleko i nabiał,
-  zupy,
-  owoce,
-  warzywa świeże jak i gotowane,
-  ugotowane ziarna (ryż, kasze),
-  pieczywo,
-  inne.

 Atesty

-  Świadectwo Instytutu Leków w Warszawie Nr MM-0576/IL – po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zastępuje je znak CE i rejestracja ADR-4 jako urządzenia medycznego Klasy I, nr PL/DR 009937;

-  Świadectwo Badania Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi;

-  Opinię Pracowni Radiofizycznej Instytutu Radiologii Akademii Medycznej i Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu;
-  Niemieckie świadectwo TÜV dopuszczające ADR-4 do kontaktu z żywnością;

-  Potwierdzenie własności detoksykacyjnych przeprowadzone przez firmę Trace Elements, Inc., USA.


Badania

ADR-4 został bardzo wysoko oceniony przez środowiska naukowe, zarówno w Polsce jak i na świecie. Podkreślana jest nowatorskość zastosowanej w nim idei. Spotkał się on też z bardzo dużym zainteresowaniem badaczy i konsumentów. Niejednokrotnie wynalazki z rodziny ADR określane są jako wyprzedzające swoją epokę.

Do tej pory badania ADR-4 w Polsce zostały przeprowadzone m.in. w:

•    Pracowni Radiofizycznej Instytutu Radiologii A.M. oraz Zakładu Radiologii Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu,
•    Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi.

 
ADR-4 w chorobach i dysfunkcjach nerek

Jednym z zaleceń do stosowania ADR-4 są choroby i dysfunkcje nerek. Badania wykazały statystycznie istotną poprawę filtracji, ekstrakcji, transportu nerkowego, wskaźnika odpływu oraz diurezy u osób z chorobami nerek stosujących ADR-4. Często choroby lub niedomagania nerek są także przyczyną opuchlizny, zwłaszcza na nogach.


Badanie skrócenia średniego czasu transportu nerkowego  w grupach
osób użytkujących
aktywny ADR-4 i nieczynną atrapę. Znak minus
oznacza skrócenie czasu wytwarzania moczu,
a więc poprawę
czynności nerek.


Badanie wykonano w Pracowni Radiofizycznej Zakładu Radiologii
Ogólnej Akademii Medycznej w Poznaniu.
ADR-4 w zaburzeniach układu krążenia

ADR-4 jest skuteczny we wspomaganiu leczenia zaburzeń krążenia (w tym zespołu Raynaud – marznące ręce i stopy). Przedstawione poniżej zdjęcia termograficzne przedstawiają rozkład temperatur na powierzchni dłoni jako
kolorowy obraz. Kolory jaśniejsze oznaczają wyższą temperaturę ciała (lepsze ukrwienie), ciemniejsze – niższą. Krążek pomiędzy dłońmi to wzorzec o stałej temperaturze. Na obu zdjęciach musi on mieć ten sam kolor.


Typowy wynik poprawy ukrwienia obwodowego z badań u grupy
osób z objawem Raynaud.


A – przed zastosowaniem ADR-4;
B – u tej samej osoby, po tygodniu stosowania ADR-4.

Badanie wykonano w Pracowni Radiofizycznej Zakładu Radiologii
Ogólnej Akademii Medycznej w Poznaniu.


Większość użytkowników widzi pozytywne efekty działania
ADR-4 już po 1-2 tygodniach
regularnego stosowania.
 


 

ADR-4 we wspomaganiu procesów oczyszczania organizmu

ADR-4 znacznie podnosi zdolność organizmu do oczyszczania się z toksyn i metali ciężkich. Intensywne używanie ADR-4 jest polecane przy kuracjach oczyszczających.


Wynik badania zawartości aluminium (metal toksyczny) w organizmie człowieka
wykonanego
metodą analizy włosów.

A – u osoby nie używającej ADR-4
B – po miesiącu stosowania ADR-4

Badanie przeprowadzono w firmie Trace Elements Inc., USA.

 


Dbanie o ADR-4

Dysk umieszczony jest w plastikowej obudowie wykonanej z wysokiej jakości tworzywa posiadającego certyfikat dopuszczający je do bezpośredniego kontaktu z żywnością.  

ADR-4 ma 9,5 cm średnicy i 1,7 cm grubości, waży ok. 120g. Do swego działania nie wymaga baterii ani zewnętrznego zasilania.

ADR-4 można myć płynem do mycia naczyń i płukać pod bieżącą wodą, myć w zmywarce. Na ADR-4 można stawiać szklankę z gorącą herbatą lub talerz zupy ale nie można stawiać rozgrzanych naczyń o temperaturze powyżej 80˚C. Może to spowodować odkształcenie plastikowej obudowy.

Upadek dysku może spowodować uszkodzenie mechaniczne. Jeżeli ADR-4 grzechocze to znaczy, że został uszkodzony i należy wymienić go na nowy.

Gwarancja na produkt wynosi 12 miesięcy od daty zakupu. Zapewniamy efektywne działanie przez 5 lat od daty zakupu. Po tym czasie dysk słabnie i należy wymienić go na nowy.

Stary ADR-4 można używać do odstawionej wody dla kwiatów lub zakopać w pobliżu korzenia krzewu lub drzewa.Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Powiadom znajomego

:
:
:

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także