Katalog produktów

To warto wiedzieć

 Owoc noni

Co to jest owoc noni?

Owoc noni (Morinda citrifolia L)
zawiera wiele wartościowych składników odżywczych, między innymi: magnez, wapń, fosfor,
miedź i żelazo.


Stanowi cenne źródło wielu niezbędnych witamin (C, A, E, witamin z grupy B) oraz szeregu wyjątkowych protein, enzymów, polisacharydów i antyoksydantów.

Składniki antyoksydacyjne zawarte w owocu noni pomagają chronić organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
 
Owoc noni ma w swoim składzie elementy
do budowy alkaloidu zwanego kseroniną, spełniającego w naszym organizmie bardzo ważną rolę. Poprzez szereg biochemicznych procesów kseronina reguluje funkcję i regenerację zniszczonej komórki oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego.


Co to jest kwas elagowy ?

Dokładne informacje są ogólnie dostępne w internecie, wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej:  kwas elagowy właściwości

Biuro Obsługi Klienta

22 396 70 07
22 396 70 38
600 852 810

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek
od 11:00 do 18:00

Siedziba firmy i dane bankowe

(DANE REJESTROWE FIRMY):  


SYSTEM FX MANAGEMENT
ul. Łukowska 15/72
04-133 Warszawa


(BIURO HANDLOWE FIRMY): 

 

Wymagany wcześniejszy kontakt
telefoniczny celem umówienia się
na spotkanie.

 

SYSTEM FX MANAGEMENT

ul. Chełmżyńska 249 

04-458 Warszawa


Nr rachunku bankowego:
Raiffeisen Bank Polska S.A.
   
27 1750 0012 0000 0000 2694 0688


Nr rachunku bankowego:
Idea Bank S.A.
   
02 1950 0001 2006 5692 6435 0001


Magazyn firmy

**Ponieważ nasz magazyn znajduję się w innej części Warszawy prosimy Państwa o telefoniczne lub internetowe umówienie się na spotkanie, w celu  przygotowania zamówienia do odbioru.

Zastosowanie

Colostrum dla Twojego Dziecka

 

Colostrum ALPHA GenoScope 

 

WSPÓŁPRACA

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do współpracy sklepy ze zdrową żywnością, sklepy zielarskie, apteki, konsultantów suplementów i dietetyków zainteresowanych sprzedażą 100% SOK NONI

Zainteresowane osoby i firmy prosimy o kontakt na nr 600 852 810.


Kula do prania Premium Eco Magic Ball

Zamówienie

Cena: 133.50
Towar niedostępny
do schowka

Informacje

Producent: Eco World

Dostępność: Brak

Waga: 0.4 kg

 

Eco Magic Ball – Ekologiczna kula piorąca

 

Kula piorąca została zaprojektowana w Szwajcarii "SWISS DESIGN".

Wyprodukowana w Korei "MADE IN KOREA".

 

Kula piorąca Eco Magic Ball zastępuje aż 120 kg proszku do prania!


Wystarcza na 1200 cykli prania w Twojej pralce.

Ubrania prane z kulą nie wymagają stosowania dodatkowych zmiękczaczy, wybielaczy i środków przeciw elektryzowaniu się tkanin.


Eco Magic Ball – Ekologiczna kula piorącaJAK TO DZIAŁA?
Eco Magic Ball wykorzystuje naturalne zjawiska fizykochemiczne, które pomagają usuwać brud z ubrań. Wypełniona kulkami bio ceramicznymi, które wprawione w ruch w pralce oraz w zetknięciu z wodą wywołują określone efekty chemiczne:


- Kula zmniejsza cząsteczki wody (klastery) tak, aby łatwej wypłukiwały brud z włókien. Dzięki zmniejszonej powierzchni klasterów woda łatwiej rozpuszcza cząsteczki brudu w tkaninie, głębiej w nią wnikając. Dodatkowo w trakcie prania z kulą uwalnia się aktywny tlen, który przyspiesza rozpuszczanie brudu.
- Dzięki promieniowaniu podczerwonemu emitowanemu przez ceramiczne kulki wzrasta temperatura wody, co zwiększa efektywność prania. Cząsteczki wody szybciej się poruszają i łatwiej wypłukują zanieczyszczenia.

- Kula chroni jakość ubrań - dzięki braku detergentów i chemii włókna tkanin pozostają niezniszczone. Kula chroni ich kolory oraz wytrzymałość, zapobiegając erozji elektrolitycznej i utlenianiu. Jednocześnie, ponieważ znacząco zmiękcza wodę w czasie prania, ubrania nie wymagają stosowania dodatkowych środków do zmiękczania tkanin.

 

- Woda aktywowana przez kulę ma właściwości antyseptyczne - mniejsze klastery cząsteczek wody nie sprzyjają rozwojowi mikroorganizmów w samej wodzie. Ubrania są wolne od bakterii i pleśni.

- Dzięki procesowi uwalniania aktywnego tlenu w trakcie prania zabezpiecza tkaniny przed rozwojem bakterii i pleśni. Ubrania mają miły, świeży zapach, są bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

- Aktywny tlen wydzielany podczas prania z kulą ma także właściwości wybielające. Białe tkaniny pozostają białe bez konieczności użycia dodatkowych wybielaczy.

 

 

ANTYALERGICZNA
Kula zastępuje proszek do prania. Oznacza to, że ubrania wyprane z Eco Magic Ball nie wywołują alergii. Są delikatne dla wrażliwej skóry i nie powodują podrażnień górnych dróg oddechowych.
Dzięki właściwościom antybakteryjnym i antygrzybicznym kuli piorącej ubrania są doskonale czyste i bezpieczne, nawet dla niemowlęcej skóry!


EKOLOGICZNA
Całkowita rezygnacja z proszku do prania to wielka ulga dla środowiska i dla zdrowia - Twojego i Twoich bliskich. Rezygnując z detergentów nie rezygnujesz jednak z czystości - Eco Magic Ball w naturalny sposób zadba o świeżość, czystość i jakość Twoich ubrań. Bez użycia szkodliwej chemii.

 

Eco Magic Ball – Ekologiczna kula piorąca 

Zapytaj o produkt

:
:
:
:

Powiadom znajomego

:
:
:

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także